CPA – KKK

 1. Kas see on ülevaatuse sertifitseeritud?

Ei, enamikel autodel ei ole sertifikaati. Nii et vajadusel tuleb tuuning märkida ülevaatusel teie poolt.

 1. Kas PowerBox võib kahjustada minu mootorit?

Mootorite valmistamisel jätavad tootjad alati reservvõimsuse. PowerBox kasutab antud võimsuse reservi. Powerbox lülitatakse sisse ainult siis, kui vaja on lisavõimsust, näiteks kiirendamisel või möödasõidul. See tähendab, et mootorit ja osasid kasutatakse ainult mõistlikes piirides. Tööle jäävad kõik kaitsefunktsiooni (hädaolukorrad, jne.). Enne PowerBox paigaldamist on soovitatav viia läbi kogu mootori hooldus (rihmade vahetus, õlivahetus, jne) vastavalt sõiduki nõuetele.

 1. Kas PowerBoxi on võimalik kasutada ka teistel autodel?

Jah, uuendamine on võimalik kui teine sõiduk kasutab sarnast kütust (ainult turboga sõidukid).  Palun kontakteeruge täpsema teabe saamiseks.

 1. Kas on võimalik tuuningut eemaldada jälgi jätmata?

Jah, pärast PowerBoxi eemaldamist on sõiduk automaatselt samade seadetega mis olid enne. Seetõttu on PowerBox ideaalne firma sõidukite liisimisel.

 1. Millises läbisõidu vahemikus on mul võimalik PowerBoxi kasutada?

Igasuguste kõhklusteta on PowerBoxi võimalik kasutada iga läbisõidu juures. Arenenud digitaalse tehnoloogia abil on võimalik tuunida nii uusi kui vanu sõidukeid. PowerBoxi on võimalik kasutada autodel, mille läbisõit on suurem kui 250 000 km. Arvestada tuleks auto tootja poolt ettekirjutatud sissetöötamisajaga ning hooldusintervalliga.

 1. Kas PowerBox on saadaval ka bensiinimootorile?

Jah, PowerBoxi on võimalik kasutada mitmetes turbolaadimissüsteemidega bensiinimootorites. Te võite vaadata sõidukite andmebaasi. Kui te ei leia oma sõidukit meie andmebaasis, siis võite julgelt võtta ühendust meie tehnilise teenindusega ja saata meile päring.

 1. Ma ei leidnud oma sõidukit teie andmebaasist, kuigi see peaks PowerBoxi jaoks olema sobilik?

Kas teil on üksikpump süsteemiga (pump-nozzle), ühisanumsissepritsega (common rail) või bensiinimootoriga sõiduk mida te meie nimekirjast ei leidnud? Sellisel juhul palume teil võtta ühendust meie tehnilise teenindusega.

 1. Kas paigaldamine on võimalik autosid tundmata?

Jah, isegi autosid tundmata on PowerBoxi paigaldamine väga lihtne. Kui kõhklete, võite küsida töökojast abi. Internetis on võimalik leida teavet või videosid paigalduse kohta. Juhul kui teil on veel küsimusi, siis võime teid loomulikult aidata.

 1. Mis moel muudetakse suurimat kiirust?

Maksimaalne kiirus ei muutu. PowerBox ei muuda suurima kiiruse piirangut.

 1. Kas on võimalik hoolimata täiendavast võimsusest säästa kütust, ning kuidas see toimub?

Kogemused näitavad, et pärast paigaldust on võimalik saavutada kütuse kokkuhoid vahemikus 0.2 kuni 1.5 liitrit. Kütusesääst tuleb märkimisväärselt kõrgemast pöördemomendist madalamatel kiirustel, nii et võimalik on varem kõrgemale käigule vahetada. Rahulolevad kliendid on meid teavitanud kütusesäästust kuni 1.5 litrit 100 km kohta. Kütusesääst sõltub teie sõiduki iseloomust ning teie sõidustiilist.

 1. Kas PowerBox on pärast eemaldamist tuvastatav?

Ei. PowerBoxi olemasolu ei ole võimalik pärast eemaldamist tuvastada. Kuigi mootori juhtsüsteem salvestab normaalsest hälbivad väärtused, oleks see töökojas tõestamiseks raske töö. Näiteks võivad muutlikud mõõteväärtused olla tingitud ebaõigest lugemisest või vigasest sensorist. Algupärane juhtsüsteemi tarkvara kirjutatakse ümber ainult OBD tuuningut kasutades. PowerBox ei muuda algupärast tarkvara.

 1. Kas on tagastamisvõimalus?

Ostke ilma riskita. Me tagame teile, kui kliendile, tagastusõiguse 14 päeva jooksul. Juhul, kui te ei ole rahul, võite oma tellimuse tühistada ja meile PowerBoxi lihtsalt tagasi saata.

 1. Kas PowerBoxi on võimalik individuaalselt seadistada?

Ka ilma teadmisteta on võimalik PowerBoxi seadistada. Siiski, on PowerBox seadistatud tehasesätete järgi nii, et see pakub optimaalset võimsuse suurenemise, kütusekulu ja kulu tasakaalu.

 1. Kuidas PowerBox töötab?

See paigaldatakse sissepritse ja mootori juhtsüsteemi vahele. PowerBox salvestab andmeid, mis muidu saadetakse sissepritsesüsteemi, ning optimeerib väärtusi sõltuvalt teie sõidutingimustest. PowerBox on väga mootorisõbralik, sest see on aktiivne ainult siis kui teil on võimsust vaja. Seejärel muudab PowerBox sissepritse parameetreid. Seetõttu on võimalik optimeerida sissepritse mahtu, ajastust ja sissepritse aega. Sõltuvalt teie sõidustiilist võib nende väärtuste optimeerimise tõttu autol olla rohkem võimsust või väiksem kütusekulu.

 1. Millises temperatuurivahemikus saab PowerBoxi kasutada?

PowerBox töötab probleemideta temperatuurivahemikus -40 ° C kuni +125 ° C.

 1. Kas minu diiselmootori tahmafilter saab kahjustada?

PowerBox Pro, PowerBox Ultra ja PowerBox Nitro Pro on sobilikud kasutamiseks kõikide tahmafiltrit omavate sõidukitega. Tingituna meie toodete kõrgekvaliteetsest digitaalsest tehnoloogiast ei tekita nad teie diisli tahmafiltrile probleeme. Seetõttu ei mõjutata selle toimimist.

 1. Kas PowerBoxi on võimalik paigaldada autole, millel on diisli tahmafilter?

Jah. Paigaldamine on võimalik probleemideta. Kõik meie tooted on saadaval teie tahmafiltriga sõidukile.

 1. Kas PowerBoxi on võimalik kasutada erinevate sõidukitega?

Digitaalne tehnoloogia võimaldab kasutada sama karpi erinevate mootoritega. Tavaliselt ei ole vahetamine teisele sõidukile takistatud. Palun võtke meiega ühendust spetsiifiliste tarkvarauuenduste või kaabelrakmete juhtude puhul.

 1. Kuidas saan teada, kas minu sõidukil on üksikpumbal (pump-nozzle) või ühisanumsissepritsel (common rail) põhinev sissepritse?

Kõige lihtsam on võtta ühendust autoriseeritud töökojaga, kes oskavad anda teile VIN koodi abil teavet. Te võite ka teha oma mootorist (ilma mootorikatteta) pilti ja saata see meie tehnilisele osakonnale.

 1. Kas PowerBox on veekindel?

PowerBox Pro, PowerBox Ultra ja PowerBox Nitro on veekindlad. Siiski on üldiselt soovitatav paigaldada PowerBox nii, et otsene vee sissetungimine pole võimalik.

 1. Millal saan oma paki kätte?

Kui me saame teie makse enne kella 16.30, saadetakse teie tellimus meie firmast veel samal päeval. Tavaliselt on tarneaeg kuni 7 tööpäeva. Sõltuvalt riigist võib tarne võtta aega kuni 20 päeva. Mujal Euroopas on standardseks tarneajaks 5-7 päeva. Rahvusvaheliselt / kogu maailmas on regulaarne tarneaeg: 20 päeva.

 1. Millise pakiteenusega saan oma paki kätte?

Sõltuvalt oma soovidest võite valida, kas SmartPost, Omniva, DPD.

 1. Millised on maksmisviisid?

Peale tellimist saadetakse Teile ettemaksuarve. Peale makse laekumist esitame tellimuse tehasesse ja jääb üle vaid toode ära oodata.

 1. Kas PowerBoxi kasutamisel jääb auto kindlustus kehtima?

Pange tähele, et juriidiliselt tuleb kõik tehnilised muudatused kanda sõiduki dokumentidesse. Seetõttu on PowerBoxi registreerimine auto ülevaatusel selle läbiviijate poolt võimalik. Ühekordsel ülevaatusel võivad esineda lisakulud. Paljudel juhtudel on siiski piisav, kui teavitate oma kindlustusfirmat PowerBoxi paigaldamisest.

 1. Kas PowerBoxi kasutamiseks on vaja kasutada erilisi tööriistu?

Ei, üldiselt ei ole PowerBoxi paigaldamiseks vaja erilisi tööriistu. Sensorini ulatumiseks on harvadel juhtudel vaja eemaldada õhufiltri ümbris või kate. Sellisel juhul soovitame teil kontakteeruda spetsialistide töökojaga.