PowerBox Nitro

600x600

PowerBox Nitro – CPA kõrgeima taseme toode. Parim kast meie ettevõttes – valmistatud kõrgete töötlemissageduste ja detailse tarkvaraprogrammeerimisega.

Kirjeldus

PowerBox Nitro – kannab ka CPA Chiptuningi lipulaeva nime. CPA absoluutse tippsooritusega kast – tänu 72 Mhz protsessorile STM32F103. Kast võimaldab optimeerida mootori omadused vastavaks igale sõiduolukorrale vaid nanosekundite vältel. Lisaks on kastil kaugjuhtimisfunktsioon, mis võimaldab hõlpsat juhtimist, kui te ei ole auto salongis. Väga lihtne. Lihtsalt lülitage kast juhiistmelt sisse ja tunnete, kuidas see tööle hakkab…

Tehniline kirjeldus:
Protsessor STM32F 103 (72 Mhz)
Tuuma suurus 32bit
Arvutuskiirus 90 Mio.
Seadistatav võimsus Jah
Mootori turvasüsteem Jah
Juhtimispult Jah
Korpus Kuumuskindel alumiinium
Mõõdud 84 x 64 x 19 (mm)

Toetatud autod | CPA – KKK

PowerBox Ultra eelised:
 

2

Kaasaegne protsessor
Seadmetes on kasutuses alati kvaliteetsed detailid. Võimsamate seadmete protsessorid töötavad nanosekundite kiirusel, mis annavad teostata vajalikke arvutusi väga kiirelt muutuvas olukorras.
 

16

Seadistatav võimsus
Seade on eelseadistatud vastavalt sinu auto mootori tarvis. Eelseadistus on pandud vaikimisi. Tehase seadistus on võimalik veel omakorda muuta vastavalt omal soovile, kas võimsamaks või lahjemaks. Kindlasti enne konsulteerida meiega.
 

7

Kütuse kokkuhoid
Seade võimaldab ühtlasel sõidul kokku hoida kütust kuni 1L. Teisalt on seade disainitud nii, et see vastaks igale keskonnareeglile ja ei rikuks neid.
 

13

Pistikud
Kõik pistikud on disainitud ja toodetud tootja enda tehases.
 

10

Kuumakindel korpus
Korpus on disainitud ja toodetud samuti tootja enda tehases. Korpus vastab IP67 nõuetele ning on igati kuumakindel.
 

11

Tehtud Saksamaal
Kogu toodang on valmistatud ja kokku pandud Saksamaa tehases
 

8

Uuendatav
Juhul, kui soetate uue teist marki auto ja soovite sama seadet kasutada seal siis see on võimalik. Uuendus maskab kõigest €89, mis on tublisti soodsam, kui hakata uut toodet ostma. Oluline on see, et uus auto oleks CPA poolt toetatud.
 

15

Heaolu garantii
Kui juhtub, et te ei ole mis iganse põhjusel rahul meie tootega siis meil oleks hea meel teostada teie autole täpisseadistus ja seda ilma rahata. Meile on oluline, et meie kliendid oleks tootega rahul
 

5

Kvaliteedi kontroll
Iga toode läbib kolmekordse testimise enne müüki paiskamist.
 

6

Kuni 31% võimsuse kasvu
Paljudele autodele on testimised näidanud kuni 31% võimsuse tõusu. Reaalselt võib võimsuse tõus sõltuda iga auto kohta erinevalt.
 

3

 Tarkvaraarendus
Juba mitmeid aastaid tegeleb CPA meeskond erinevate tarkvaraversioonide arendamisega. Nüüd on need kõik kogemused sisestatud PowerBox karpidesse. CPA meeskond on võitnud hulgaliselt erinevaid auhindu Stutgart’st
 

12

Kogemused võistlusrajalt
CPA meeskond omab pea 40 aastast kogemust võistlusradadelt. Need on saadud Formula 2 sarjast, motospordi alalt, Supermoto ja Superbike sarjadest.
 

4

Lihtne paigaldada
Iga seadmega on kaasas kõik vajalik juhtmestik. Vaja on lihtsalt pistikud omavahel kokku panna, karp korralikult kinnitada ja ongi valmis.
 

1

CPA elektroonika
Seadmetes kasutatakse ainult kvaliteetseid komponente. Kõik komponendid peavad olema kasutamiskõlblikud temperatuurivahemikus -40 ° C kuni + 125 ° C. Lisaks erinevates kliimatsoonides ja ilmastikutingimustes.
 

9

Kiire tarne EU riikides
Kõik tellimused, mis on esitatud enne kella 16:00 pannakse teele tehasest juba järgmisel päeval.