GrimmSpeed FMIC SUBARU

GrimmSpeed

 

 

 

 

GrimmSpeed vahejahutid on loonud uue taseme vahejahutite valmistamise alas. GrimmSpeed vahejahutid on disainitud hoidma tasakaalu rõhulanguse ja kõrge temperatuuri vahel, mis on turbomootoriga Subaru mootori ohutuse ja jõudluse jaoks ülioluline faktor.
Kuidas aga saadakse parandada seda, mis on autotootja poolt juba tunnustatud parimaks?
Vastus on täpselt see, mida entusiastid on aastaid oodanud: Tutvustame GrimmSpeed 2015+ WRX ja STI “Front Mount Intercooler Komplekti”!

GrimmSpeed FMIC on entusiastide jaoks ideaalne valik. Usume , et nad saavad hakkama sellega, mida enamik tänavaautosid suudab ilma suurtemate pingutusteta, kuid me teame, et on palju ehitajaid, kes katsuvad oma mootorite piire ja enamgi veel. Seda silmas pidades soovis GrimmSpeed luua vahejahuti, mis võtaks proovitud ja tõesed GrimmSpeed‘i kujunduskriteeriumid ja metoodika ning rakendaks kõik selle teadmise jakogemuse uue vahejahutisüsteemi väljatöötamisel, mis sobituks suurepäraselt Teie autole ja suudaks käsitleda üle 800 HP ja pidevat sõitmist!

VAHEJAHUTI

Tuum on vahejahuti kõige olulisem aspekt. Kõige tõhusama tuuma kujundamine on keeruline; saate õigesti aru ja teil on head tulemused, kui aga eksite, saate kalli arve. GrimmSpeed on kümneaastase arenduse kogemusega suutnud luua oma kujunduse võttes arvesse nii väliseid kui ka motooripõhiseid spetsifikatsioone, mille tulemusena on suudetud luua lahendus, et maksimeerida jõudlust ja pakkuda parimat jahutusvõimalust. Alumiiniumist valatud otsamahutid on tuuma kõrvale hoolikalt kujundatud, et tagada kõige tõhusamad ja optimaalsemad vooluomadused kõigis sõidu olukordades. Tulemuseks on jahutusradiaator, mille on välja töötanud, keevitatud ja katsetatud kvalifitseeritud inseneride ja keevitajate meeskond.

Jõudluse saavutamise kõrval on oluline ka detailide paigaldamise lihtsus ning kinnitamine. Kogu lahenduse tarvis on disainitud tugevast terasest kinnitusklambrid, mis hoiavad jahutit paigal ka kõige raskemates tingimustes. GrimmSpeed on õppinud teiste tootjate puudustest ning on paranduse sisse viinud oma toodetes. Erinevalt teiste tootjate komplektidest hoiavad GrimmSPeed’i kinnitused suurt vahejahutit paigal ja ei nõua auto kaitseraua katte või muu kereosade lõikamist või modifitseerimist. Näiteks pesuri paagi või jahutusvedeliku reservuaari väljavahetamist või ümberpaigutamist.

VAHEJAHUTI OMADUSED
 • 680x280x100 (mm) ristvoolu südamik – vastupidav rõhule, plaadi konstruktsioon, tasakaalus ideaalselt rõhulanguse ja soojuse eraldamise vahel
 • Alumiiniumist valatud otsamahutid – kavandatud võrdseks voolu jaotamiseks ja minimaalseks rõhulanguseks
 • Terasest kinnitusklambrid – vastupidav paigalduslahendus liikumise minimeerimiseks ja reguleeritavuse maksimeerimiseks
 • Praktiliselt puudub vajadus sõidukit modifitseerida – tuleb eemaldada ainult kaks pisikest ribi ja mõned lihtsad lõiked põhjakattesse.
 • Ühildub tehase või GrimmSpeed ​​sisselaskega – [snorkeli eemaldamine on vajalik; Maksimaalse jõudluse jaoks soovitatav GrimmSpeed ​​susselase]
 • Testitud rõhk – puhastatud, suletud ja tagatud, et see töötab enne tarnimist
 • Saadaval topeltalumiiniumist või satiinmusta pulbervärviga – katmata või elastse pulbervärviga, mis kaitseb kivikildude eest
 • Kvaliteetne, eelnevalt peale kantud GrimmSpeed ​​vinüülkleebis.
 • Häälestamine pole vajalik – maksimaalse võimenduse või rõhumuutmist ei toimu
 • Keevitatud ja käsitsi kontrollitud.
VAHEJAHUTI TORUSTIK

GrimmSPeed’i disainitud vahejahuti ilma korraliku torustikuga ei ole täislahendus ja ei taga ka võimaliku parimat jõudlust. GrimmSpeed komplektid koosnevad paksust alumiiniumtorust, mis on täpselt painutatud suurte raadiusega painutustega, et saavutada maksimaalne voolavus ja täiuslik paigaldamine. Torude otstesse on volditud lukustid, et tagada korralik haakuvus 5-kihiliste silikoonliitmikega, nii et te ei pea muretsema suurte võimalike rõhkude pärast. Alumiinium torud kaetakse vastupidava punase või musta pulbervärviga ja sobib hästi kokku teiste GrimmSpeedi osadega!

TORUSTIKU OMADUSED
 • Toruseina paksus 2,2mm, toru diameeter 63,5mm. 6061 alumiiniumtorustik – Tõmmatud toru ja CNC lõiked, mis on maksimaalse vooluhulga jaoks painutatud suurele raadiusele; kerge.
 • Täpne torude kuju
 • Säilitab tehase udutulede kinnituse
 • 5-kihilised silikoonliitmikud – spetsiaalselt vormitud ja tugevdatud, et vastu pidada nõudlikes keskkondades
 • Breeze Hi-Torque klambrid – roostevaba teras püsiva väljanägemise tagamiseks ja haardumine integreeritud voodriga, et vältida silikooni kahjustusi
 • Vastupidav punane või must värvikiht – hoiab korrosiooni eest.
 • OEM möödavooluklapi asukoht – hõlbustab paigaldamist ja võimaldab kasutada enamikku järelturu BPV-sid
KAITSERAUA TORU

Nagu enamiku FMIC-komplektide puhul on vajadus eemaldada esimene kaitseraud. Tehase kaitseraua tala aitab kaasa raami jäikusele ja tugevdab kaitserauda. Raami tugevdamiseks ja võimalike väiksemate kokkupõrgete kaitseks on GrimmSpeed põrkeraua riba lisavarustusena. GS kaitseraud on valmistatud paksust pehmest terasest, mis on keevitatud tugevate kinnitusplaatide külge. Iga kaitseraud sisaldab keevitatud haakekonksu. Kogu kaitseraua latt on ilusa ja pikaealisuse tagamiseks kaetud vastupidava musta pulbervärviga!
MÄRKUS. Ehkki see kaitseraua konstruktsioon on vastupidav, EI OLE see ette nähtud kasutamiseks OEM-i kokkupõrkekaitse asendajana ega ka sõiduki taastamiseks.