Turvapuur Safety 21

Cusco on valmistanud turvapuure rohkem kui 300 sõiduki tüübile kasutamaks võistlusspordis.

Peamine Cusco turvapuuride eesmärk on tagada sõitjate turvalisus juhul, kui auto peaks üle katuse rulluma. Fakt on ka see, et turvapuuri olemasolul antakse autokerele parem jäikus, mis omakorda kandub edasi paremale juhitavusele kurvides. Kõik turvapuurid on disainitud vastavalt auto kerele ning on saanud heakskiidu paljudelt profisõitjatelt.

Võimalik valida erinevate lahenduste vahel nagu läbi armatuurlaua või selle ümbert minevad torud. Lahendused, mis võimaldavad kasutada sõidukit ka 5 sõitjaga autos.

*Turvapuurid ei ole ette nähtud kaitseks sõitukite kokkupõrke korral

**Palun kasuta vastavat FIA ja SFI poolt tunnustatud turvavarustust nagu sportistmed, kiiver ja turvavööd.

Safety 21 polditav turvapuur on valmistatud terasest ning on mõeldud autojuhtidele, kes kasutavad regulaarselt oma autot rajapäevadel ja/või jäärajasõidus. Need turvapuurid vastavad FIA regulatsioonidele. Safety21 turvapuure on võimalik saada alates 4 punkti lahendustest, kuni 15 punkti lahendusteni. Iga lahendus tagab erineva tugevduse auto kerele kaitsmaks autos olevaid sõitjaid juhul, kui auto üle katuse rullub. On valida erinevate variantide vahel sõltuvalt sõitjate arvust autos. Tootevalik katab üle 300 Jaapani turu automudeli. Kokkuvõttes on tehtud pidevalt erinevaid katsetusi ja arendusi, et tagada parim tulemus tagamaks sõitjate turvalisus võistlusspordis.

Saadavad lahendused 4-punkti, 5-punkti, 6-punkti, 7-punkti, 8-punkti, 9-punkti, 10-punkti, 11-punkti, 12-punkti, 13-punkti  ja 15-punkti turvapuurid.

OMADUSED:

Safety 21 on valmistatud tugevast külmtõmmatud carbon terasest.

  • Toru diameeter: 40mm.
  • Toru seina paksus: 2.0mm
  • Mõned  Safety 21 turvapuurid vastavad FIA regulatsioonile sõltuvalt keremudelist.
  • Kinnitusplaadi suurus / paksus: üle 60cm2 / 2.6mm
  • Põhjaplaadi suurus / paksus: üle 120cm2 / 3.2mm

Toetatud automargid:

Acura, BMW Mini, Datsun, Honda, Hyundai, Infinity, Lexus, Lotus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Scion, Subaru, Toyota