PowerFlex

 

PROBLEEMID JUHITAVUSEGA? REHVID KULUVAD EBAÜHTLASELT? EBASTABIILNE PIDURDAMINE?
Need on tavalised probleemid, mida põhjustavad, vananenud või peagi purunevad kummist puksid. Lahenduseks on POWERFLEX tooted.

Mis on Powerflex puksid?
POWERFLEX on tehnoloogiliselt tänapäevane polüuretaanist puks. Need peavad tavalistest puksidest kümme korda kauem vastu ja võivad juba esimese aastaga oma hinna rehvide väiksema kulumise tõttu tasa teha. Lisaks pakub POWERFLEX lisaohutust tänu tõhusamale pidurdamisele.
Tavaliste pukside puhul on müra suur, polüuretaan lahendab selle probleemi. Materjali õige töötlemisega saab puksid muuta uutest kummipuksidest 25-30% kõvemaks, kuid seejuures ei vähene nende müra neelamise tõhusus.
POWERFLEX puksid kasutavad roostevabast terasest südamikke (kui vajalik), seega ei puuduta neid odavamate pukside korrosiooniprobleemid. Neid on lihtne paigaldada, mille teeb lihtsamaks kaasas olev täielik installatsioonijuhend.

Miks kasutada POWERFLEX pukse standardpukside asemel?
Puksid on auto komponendid, mis peavad taluma suuri koormusi ja seda ilma hoolduse või määreteta. Kummimaterjal, millest tavalisi pukse toodetakse, muutub aja jooksul ebakvaliteetsemaks, pehmemaks ja vähem koormusttaluvaks. Seetõttu hakkavad vedrustuse komponendid rohkem liikuma ja kontroll nende üle väheneb. See omakorda põhjustab suuremat rehvide kulumist, ebastabiilset pidurdamist ja halvenenud juhtimisomadusi.

Näiteks sõitke 3 aastat vana autoga ja seejärel kohe samasuguse uhiuue autoga ja te tunnete koheselt juhtimisel erinevust. Uued puksid muudavad juhtimisomadused alati paremaks, isegi uue auto puhul. Tavaliste pukside vahetamine POWERFLEX -pukside vastu annab teile parema kontrolli vedrustuse üle.

POWERFLEX puksid pakuvad:

  • rehvide pikemat eluiga,
  • paremat jõudlust,
  • ohutumat sõitu,
  • paremat hinna-kvaliteedi suhet.

POWERFLEX puksid on:

  • valmistatud väga kvaliteetsetest materjalidest,
  • saadaval kogu maailmas,
  • lihtsasti paigaldatavad.

Kuidas paigaldada pukse VIDEO leiate >>>SIIT<<<