SuperPro

SuperPro

SuperPro puksid on motospordis juba proovitud, testitud ning silmapaistva toimivusega oma väärtust tõendanud. Uuenduslik konstruktsioon ja kvaliteetsed materjalid pakuvad kurvide läbimisel oluliselt paremat manööverdamisvõimet ja täpsemat tunnetust.

Vaata, kas sinu autole on lahendusi: KLIKKA SIIA

Korduma Kippuvad Küsimused: KKK

OMADUSED

Koonilised sooned ja tühimikud

Bullet Grooves

SuperPro pukside konstruktsiooni kuuluvad koonilised sooned võimaldavad kasutada erinevat mõõtu juhthoobi või vedrusid. Tühimikud võimaldavad polüuretaanil koormuse all soontesse nihkuda, vähendades sellega müra ja jäikust.

Rihveldus

Knurling

Õõtshoova puksidel kasutatav rihveldus vähendab puksi ja komponendi vahelist kontaktpinda. See vähendab hõõrdumist ning võimaldab polüuretaanil survetoru ümber piiramatult pöörelda.

Nihe

Offset

Kasutuskohtades, kus vedrustust peab jõudluse parandamiseks geomeetriliselt korrigeerima või sõidukõrguse muutuse või liigse kulumise tõttu kompenseerima. Tänu ekstsentrilisele keskmele saab Offset pukse paigaldada pöörd telje piki kalde, rataste külgkalde ja rataste kokkujooksu reguleerimiseks standardsete elementide asemele ilma, et midagi oleks vaja mehaaniliselt muuta.

Tangentsiaalsed määrdesooned

Tangential grease grooves

Õõtshoova kiikede otsas paiknevad tangentsiaalsed määrdesooned vähendavad puksi ja kiigeplaatide vahelist hõõrdumist. Soontesse jäävat määret kantakse kontaktpindadele, vähendades sellega hõõrdumise ja müra minimaalseks.

Topelt-spiraalsooned

Double Helix

Puksi sees ja survetoru välispinnal kasutatavad topelt-spiraalsooned sobivad eriti hästi määritavatele kiikedele.

Vedrustusekspertide poolt projekteeritud, Austraalia tagamaal edasi arendatud ja mootorispordis katsetatud SuperPro vedrustuspuksid on oma omadustelt ülejäänutest tugevamad.

Need puksid on silmapaistva jõudlusega, kestavad kauem ja annavad autole parema tunnetuse – nii teel kui maastikul –  tänu millele sobivad need ideaalselt sõidukitele, mida kasutatakse erinevateks ülesanneteks erinevates teeoludes.

Olles hoolega uurinud jõudude ja keskkondade kombinatsioone, millega sõiduki vedrustussüsteemid peavad toime tulema, on SuperPro töötanud välja ainulaadse polüuretaani segu, mis säilitab oma kõvaduse ja konstruktsioonilised omadused.

Kõik puksid toodetakse täpselt vastavate standardite järgi, et tagada nende täiuslikku sobivust oma kasutusotstarbega ning kõikide komponentide toimivust nii, nagu tootja seda ette nägi.

Tundlikum juhitavus, parem kontroll ja suurem stabiilsus on vaid mõned SuperPro puksidele omistatavatest eelistest – ilma jäikuse ja vibratsioonita, mida sageli polüuretaantoodetega seostatakse. Seega pakuvad need kummile iseloomulikku sõidumugavust koos polüuretaani vastupidavusega.

Pidevalt toimuv tootearendus tagab SuperPro toodete püsimise vedrustustehnoloogia esirinnas.

Sellele lisaks tähendab nende ligi olematu hooldusvajadus, et SuperPro puksid on oma hinda väärt.

Ja nagu sellest veel ei piisaks, kuulub iga toote juurde firma ainulaadne kolme aasta/60 000 km garantii.