SuperPro – KKK

Korduma Kippuvad Küsimused SuperPro pukside kohta

K: Kas neid on raske paigaldada?

V: Kõiki SuperPro pukse saab paigaldada tavaliste töökoja tööriistade ja seadmetega. Vajaduse korral võib töö tõhususe parandamiseks ja paigaldamise lihtsustamiseks kasutada määret, kuid enamikel juhtudest on kõige keerulisemaks tööks vana puksi eemaldamine! Lisateabe ja demovideote vaatamiseks külastage  http://www.youtube.com/user/SuperProAust.

K: Kui pikk on SuperPro pukside eeldatav tööiga?

V: Kuna naftakeemiatooted, vesi, sool ega päikesevalgus SuperPro  polüuretaani ei mõjuta ning see materjal on ka ülimalt hõõrdumiskindel, siis tavalise kasutamise käigus kestavad SuperPro  puksid kuni kuus korda kauem kui kummist originaalosad. Lisaks säilitab materjal oma algkuju – veel pikka aega pärast seda, kui kummipuks on moondunud ja “ümber istunud”.

K: Kas SuperPro puksidele kehtib garantii?

V: Jah. Kolm aastat või 60 000 km.

K: Kas SuperPro puksid parandavad mu auto juhitavust?

V: Jah. SuperPro puksid annavad ühtlase roolimisgeomeetria ja lisaks sellele parema juhitavuse ja kontrolli. SuperPro  ainulaadne polüuretaanmaterjal ja konstruktsioon võimaldavad kasutada väiksemaid tolerantse ja seega annavad need puksid kummist osadega võrreldes parema toimivuse, sealhulgas parema pidavuse teel ning muudavad juhtimise tundlikumaks. Need puksid võivad pikendada ka rehvide ja vedrustusosade eluiga.

K: Kas SuperPro  puksidega on soovitatav kasutada määret?

V: Kõikides kohtades, kus puksid pöörlevad, on oluline kasutada määret. Polüuretaani omaduste ning pukside toimimisviisi tõttu SuperPro variandid ei toimi lihtsalt tühja koha täitena, vaid käituvad nagu laagrid. Vähene hõõrdumine on oluline, et vältida müra, vibratsiooni ja jäikuse (MVJ) suurenemist. Kõik SuperPro  puksikomplektid sisaldavad vajadusel määret.

K: Kas pukside värvus viitab sõidu jäikusele pärast puksi paigaldamist?

V: Ei. SuperPro puksid on ühte standardset värvi: sinised. SuperPro  usub, et tähtis on pakkuda puksi, mis on välja töötatud optimaalse jõudluse saavutamiseks oma asukohal sõidukis, ilma et sõit oleks jäik või ebamugav. See tähendab seda, et auto võib vajada kolmest või neljast erinevast materjalist pukse, et saavutada parim vedrustustulemus ilma MVJ taset tõstmata. Värvikoodide kasutamine materjali tugevuse põhjal annaks tulemuseks kas mitmevärvilised erineva kõvadusega autokomplektid või ühte värvi ja ühe kõvadusega komplektid, millest kumbki poleks toimivuse huvides.

K: Kas SuperPro pukse võib kasutada motospordiga tegelemisel?

V: Jah. SuperPro puksid pakuvad kummiga võrreldes paremaid juhtimis- ja vedrustusomadusi, need sobivad ideaalselt võidusõidul, rallis, maastikusõidul ja muudel motospordialadel kasutamiseks. Need on eriti sobivad juhul, kui võidusõiduautot kasutatakse ka teedel ja juhul kui nailonpuksid või jäigad liigendid ei sobi.

K: Mitut SuperPro  puksikomplekti ühele autole vaja läheb?

V: Tavaliselt ainult ühte. SuperPro  puksikomplektid komplekteeritakse nii, et need sisaldaksid kõiki osi auto mõlema külje pukside väljavahetamiseks. Erandiks on see, kui sama puksikomplekti kasutatakse sõiduki esi- ja tagaosal – sellisel juhul tuleb osta kaks puksikomplekti.

K: Ma kasutan oma autot iga päev, kas SuperPro  paigaldamine muudab sõidu ebamugavaks?

V: Ei. Tänu polüuretaanmaterjali ainulaadsetele omadustele ja SuperPro  pukside tootmisel kasutatavatele konstrueerimistehnoloogiatele ei põhjusta need lisamüra, -vibratsiooni ega -jäikust (MVJ), võrreldes standardsete kummist puksidega. Tänu sellele sobivad need nii tavasõidukitele kui võidusõiduautodele.

K: Kas SuperPro  puksid on originaali koopiad?

V: Ei. Polüuretaani teistlaadi omaduste tõttu peab puksi konstruktsioon olema kummist originaalversioonist erinev. See annab SuperPro puksidele olulise eelise, kuna kõrvaldab enneaegsest purunemisest tingitud probleemid.

K: Kui mu auto sõidukõrgust on muudetud, kas ma saan ikka SuperPro pukse paigaldada?

V: Jah. Auto tõstmisel või allapoole laskmisel tekib originaalpuksidele tegelikult veelgi suurem pinge, mille tagajärjel pukside seisund halveneb kiiresti. Kui paigaldada sõitmiskõrguse muutmiskomplekt ja jätta seejärel originaalpuksid alles, siis sõiduki geomeetria tõenäoliselt muutub ning see võib muuta sõiduki ebastabiilseks. SuperPro puksid aitavad hoida vedrustusõlad õiges asendis – isegi suurtel koormustel ja kurvides. SuperPro pakub ka pöörd telje piki kalde ja rataste külgkalde korrigeerimispukse, mis aitavad tasandada vedrustuse geomeetrias tekkinud muutusi.

K: Minu auto kisub ühele poole, kas saate mind aidata?

V: Jah. SuperPro pakub erinevatele automudelitele puksikomplekte pöörd telje piki kalde ja rataste külgkalde reguleerimiseks. Neid saab kasutada juhul, kui sõiduki algset geomeetriat on muudetud – tavaliselt sõidukõrguse või liigse kulumise tulemusel.

K: Kas mul on odavam osta oma autole terve puksikomplekt?

V: Jah. SuperPro  pukse saab osta eraldi või komplektina ühe konkreetse autopiirkonna jaoks. Samas võib kokkuvõttes tulla odavam, kui osta terve autokomplekt. Kui teie automudeli jaoks komplekt loetelus puudub, võtke meiega ühendust ja me püüame leida sobiva lahenduse.