sw logo

 

SonicWALL TZ300

TZ300 seade pakub väike- ja keskettevõttele kompromissitud suurettevõtte tasemel kaitset

Hind: € 983,00 +km (sisaldab 1 aastast *TotalSecure litsentsi)

Hind: € 1 237,00 +km (sisaldab 1 aastast * Advanced TotalSecure litsentsi)

 

SonicWALL TZ400

TZ400 pakub sõltumata sinu ettevõtte suurusest suure ettevõtte vajadusel kaitset. Kõiki TZ seeria tooteid saab keskhallata kas siis teise suurema tulemüüriga ja GMS'i (Global Management System) abil.

Hind: € 1 248,00 +km (sisaldab 1 aastast *TotalSecure litsentsi)

Hind: € 1 502,00 +km (sisaldab 1 aastast * Advanced TotalSecure litsentsi)

 

SonicWALL TZ500

TZ500 pakub kompromissitut kaitset kasvavale võrgule ettevõttes. Sobib suurepäraselt ettevõtetele, kellel on palju harukontoreid. Kõiki TZ seeria tooteid saab keskhallata kas siis teise suurema tulemüüriga ja GMS'i (Global Management System) abil.

Hind: € 1 900,00 +km (sisaldab 1 aastast *TotalSecure litsentsi)

Hind: € 2 156,00 +km (sisaldab 1 aastast * Advanced TotalSecure litsentsi)

 

SonicWALL TZ600

TZ600 pakub kompromissitut kesk- ja suurettevõtte klassi kaitset. Sobib suurepäraselt ettevõtetele, kellel on palju harukontoreid. Kõiki TZ seeria tooteid saab keskhallata kas siis teise suurema tulemüüriga ja GMS'i (Global Management System) abil.

Hind: € 2 511,00 +km (sisaldab 1 aastast *TotalSecure litsentsi)

Hind: € 2 766,00 +km (sisaldab 1 aastast * Advanced TotalSecure litsentsi)

 

SonicWALL NSA 2600

NSA 2600 Tulemüür - Lihtne, usaldusväärne ja efektiivne uue põlvkonna tulemüür.

Disainitud kasvavale väikeettevõttele, harukontoritele ja koolidele. See seade blokeerib kõik sissetungikatsed, pahavara ning juurdepääsu mitte usaldusväärsetele veebilehtedele. Sisaldab turvalist kaugligipääsu lahendust, site-to-site VPN ja WAN failover/load balancing võimekust.

Hind: € 3 525,00 +km (sisaldab 1 aastast *TotalSecure litsentsi)

Hind: € 3 809,00 +km (sisaldab 1 aastast * Advanced TotalSecure litsentsi)

 

SonicWALL NSA 3600

Ideaalne kasvavale väike ja keskmise suurusega organisatsioonidele, kes otsivad kõrget turvalisust ning jõudlust. Kasvavatele väikeettevõtetele ja keskmise suurusega ettevõtetele mõeldud järgmise generatsiooni tulemüürina pakub Dell™ SonicWALL™ Network Security Appliance (NSA) 3600 kompromissitud turvalisust ja jõudlust. Delli patenteeritud Reassembly-Free Deep Packet Inspection® (RFDPI) ühe töökäiguga toimivale ohtude ennetamise mootoriga pakuvad kõik Delli SonicWALL järgmise generatsiooni tulemüürid parimat kaitset, jõudlust ja skaleeritavust, võimaldades oma tootekategoorias kõige rohkem samaaegseid ühendusi, ühendusi/sekundis, madalaimat latentsust ja  piiramatut failisuurust.

Hind: € 6 024,00 +km (sisaldab 1 aastast *TotalSecure litsentsi)

Hind: € 6 594,00 +km (sisaldab 1 aastast * Advanced TotalSecure litsentsi)

 

SonicWALL NSA 4600

Ideaalne kasvavale väike ja keskmise suurusega organisatsioonidele, kes otsivad kõrget turvalisust ning jõudlust. Keskmise suurusega ettevõtetele mõeldud järgmise generatsiooni tulemüürina pakub Dell™ SonicWALL™ Network Security Appliance (NSA) 4600 kompromissitud turvalisust ja jõudlust. Delli patenteeritud Reassembly-Free Deep Packet Inspection® (RFDPI) ühe töökäiguga toimivale ohtude ennetamise mootoriga pakuvad kõik Delli SonicWALL järgmise generatsiooni tulemüürid parimat kaitset, jõudlust ja skaleeritavust, võimaldades oma tootekategoorias kõige rohkem samaaegseid ühendusi, ühendusi/sekundis, madalaimat latentsust ja  piiramatut failisuurust.

Hind: € 8 437,00 +km (sisaldab 1 aastast *TotalSecure litsentsi)

Hind: € 9 234,00 +km (sisaldab 1 aastast * Advanced TotalSecure litsentsi)

 

SonicWALL NSA 5600

Ideaalne keskmise suurusega organisatsioonidele, kes otsivad kompromissitut kaitset. Lihtne haldamine. Tänu keskmise suurusega ettevõtetele mõeldud järgmise generatsiooni tulemüürile Dell™ SonicWALL™ Network Security Appliance (NSA) 5600 on lihtne olla turvaline ja produktiivne. Delli patenteeritud Reassembly-Free Deep Packet Inspection® (RFDPI) ühe töökäiguga toimivale ohtude ennetamise mootoriga pakuvad Delli SonicWALL järgmise generatsiooni tulemüürid parimat kaitset, jõudlust ja skaleeritavust, võimaldades oma tootekategoorias kõige rohkem samaaegseid ühendusi, ühendusi/sekundis, madalaimat latentsust ja  piiramatut failisuurust.

Hind: € 16 580,00 +km (sisaldab 1 aastast *TotalSecure litsentsi)

Hind: € 18 148,00 +km (sisaldab 1 aastast * Advanced TotalSecure litsentsi)

 

SonicWALL NSA 6600

Ideaalne arenevale suurele organisatsioonile, kes vajab kiiret kaitset ning täpsemat ülevaadet võrguliikluse üle. Arenevatele suurtele organisatsioonidele mõeldud järgmise generatsiooni tulemüürina pakub Dell™ SonicWALL™ Network Security Appliance (NSA) 6600 kompromissitud turvalisust ja jõudlust. Delli patenteeritud Reassembly-Free Deep Packet Inspection® (RFDPI) ühe töökäiguga toimivale ohtude ennetamise mootoriga pakuvad Delli SonicWALL järgmise generatsiooni tulemüürid parimat kaitset, jõudlust ja skaleeritavust, võimaldades oma tootekategoorias kõige rohkem samaaegseid ühendusi, ühendusi/sekundis, madalaimat latentsust ja  piiramatut failisuurust.

Hind: € 30 150,00 +km (sisaldab 1 aastast *TotalSecure litsentsi)

Hind: € 33 002,00 +km (sisaldab 1 aastast * Advanced TotalSecure litsentsi)


Comprehensive Gateway Security Suite includes - Gateway Anti-Virus, Anti-Spyware, Intrusion Prevention and Application Firewall Service, as well as Content Filtering Premium Services, and 24x7 Support with Firmware Updates.

** Advanced Gateway Security Suite (AGSS) includes - Capture Advanced Threat Protection, Gateway Anti-Virus, Anti-Spyware, Intrusion Prevention and Application Firewall Service, as well as Content Filtering Premium Services, and 24x7 Support with firmware Updates.